Mobilna aplikacja Asustor AiVideos wspiera odtwarzanie multimediów na dużym ekranie z pomocą Chromecast. Po podłączeniu z Chromecastem AiVideo zamieni się w pilota sterującego domowymi multimediami.

Tajpej, Tajwan, 29 kwietnia 2015 – ASUSTOR, jeden z czołowych i najbardziej innowacyjnych dostawców sieciowych rozwiązań do przechowywania danych poinformował o udostępnieniu nowej funkcjonalności – wsparcia dla strumieniowania multimediów do Chromecast. Obecnie użytkownicy serwerów NAS ASUSTOR mogą cieszyć się możliwością oglądania multimediów na dużym ekranie strumieniowanych z serwera NAS do urządzenia Chromecast. Po podłączeniu z Chromecast aplikacja mobilna AiVideos staje się pilot sterującym wszystkimi funkcjami odtwarzania, jak odtwarzania, pauza, głośność, czy wybór ścieżki napisów.

„Mimo, że użytkownicy coraz bardziej kompleksowo korzystają z urządzeń mobilnych, nie mogą być zadowoleni z oglądania wideo na małym ekranie” powiedział Steve Huang, Product Manager w ASUSTOR. Jesteśmy podekscytowani dodaniem możliwości oglądania filmów z pomocą Chromecast i ASUSTOR NAS na dużym ekranie”

Najnowsza wersja AiVideos dostępna jest obecnie dla systemu Android i jest gotowa do pobrania lub aktualizacji w Google Play. Polecamy korzystanie z najnowszej wersji aplikacji LooksGood (1.0.0.r1220) wraz z najnowszą wersją AiVideos (1.2.0) aby w pełni cieszyć się nową funkcjonalnością.

Asustor AiVideos

AiVideos to aplikacja mobilna stworzona przez ASUSTOR dedykowana do strumieniowania multimediów. Po zainstalowaniu aplikacji LooksGood użytkownik może oglądać wideo przechowywane na dysku sieciowym ASUSTOR NAS. ASUSTOR zaleca aktualizację aplikacji do najnowszej wersji, aby w pełni korzystać z multimedialnych możliwości i oglądać wideo na dużym ekranie.

Więcej informacji: http://www.asustor.com.pl
Więcej informacji o plikach wspieranych przez Chromecast: http://developers.google.com/cast/docs/media

Informacje o ASUSTOR
Założona w 2011 roku firma ASUSTOR, spółka zależna od ASUSTeK Computer Inc., należy do grona czołowych innowatorów i dostawców rozwiązań z zakresu chmury prywatnej (NAS – network attached storage). ASUSTOR dąży do zaoferowania użytkownikom wyjątkowo bogatych możliwości oraz kompleksowych rozwiązań pamięci masowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *