ASUSTOR wydłuża okres gwarancji na wszystkie swoje produkty do 3 lat. ASUSTOR za cel stawia sobie zwiększenie satysfakcji klientów w zakresie opieki posprzedażnej, oraz zapewnienie wysokiej jakości wsparcia technicznego. Użytkownicy którzy już posiadają serwer plików ASUSTOR, również mogą skorzystać z 3 letniej gwarancji, biegnącej od pierwotnej daty zakupu. 

ASUSTOR 3 lata gwarancji

Tajpej, Tajwan, 19 sierpnia 2014 – ASUSTOR, jeden z czołowych i najbardziej innowacyjnych dostawców sieciowych rozwiązań do przechowywania danych poinformował o wydłużeniu gwarancji na serwery plików ASUSTOR do 3 lat, w odniesieniu do poprzednio obowiązujących 2 lat. Misją firmy ASUSTOR jest zarówno dostarczenie produktów o wysokiej jakości i niezawodności, ale także dbałość o produkty również po sprzedaży.

„Dostarczanie najwyższej jakości wsparcia dla naszych klientów to był i jest najwyższy priorytet dla ASUSTOR” powiedział Allen Yen, dyrektor sprzedaży w ASUSTOR. „Jestem szczęśliwy mogąc ogłosić wydłużenie okresu gwarancji dla wszystkich naszych produktów. Chcemy przy okazji podziękować naszym wiernym klientom za nieustające wsparcie, inspirację przy rozwijaniu produktów ASUSTOR.”

Wydłużenie gwarancji do lat 3 dotyczy wszystkich serwerów NAS ASUSTOR serii AS-6, AS-3, oraz AS-2. Użytkownicy którzy już posiadają produkt marki ASUSTOR również zostali objęci 3 letnią gwarancją biegnącą od pierwotnej daty zakupu urządzenia.

Więcej informacji: http://www.asustor.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *