Oprogramowanie arcserve budowane jest w przekonaniu, że konieczna jest zmiana podejścia do ochrony danych. Dotyczy to szczególnie informacji przechowywanych na stacjach roboczych. Specjalistyczne badania wykazały, że krytyczne dane są przechowywane i opracowywane na komputerach osobistych. Awaria takiego urządzenia może prowadzić do nieodwracalnych strat w funkcjonowaniu firmy.

Aby zapobiec takim sytuacjom arcserve udostępnia całkowicie za darmo kompleksowe narzędzie ochrony danych Arcserve Unified Data Protection – End Point Backup Edition.

W pełni funkcjonalne rozwiązanie umożliwia zabezpieczenie dowolnej liczby komputerów osobistych pracowników. Dodatkowo przez 30 dni każda licencja będzie umożliwiała pełną, bezpłatną deduplikację.

arcserve

Bezpłatne elementy systemu arcserve UDP

  • W pełni funkcjonalna wersja backupu stacji roboczych dla systemów operacyjnych Windows. Możliwość tworzenia kopii na dysk lokalny lub zdalny CIFS.
  • Prosta w użyciu konsola z zaawansowanymi metodami odzyskiwania danych i centralnie zarządzanym monitorowaniem.
  • Backup na poziomie bloków, technologia Infinite Incremental (I² technology™) – nieskończone backupy przyrostowe zapewniające szybszy backup i kompresję danych.
  • Wsparcie dla publicznej i prywatnej chmury.
  • Bare Metal Recovery – możliwość odtworzenie danych na dowolnej konfiguracji sprzętowej.
  • Wsparcie dla Arcserve UDP Recovery Point Server (RPS) wraz z globalną deduplikacją, dostępne przez 30 dniowy okres próbny.

Produkt jest integralną częścią nowoczesnego kompleksowego systemu ochrony danych Arcserve Unified Data Protection dla serwerów fizycznych i wirtualnych. Pozwoli to w przyszłości na stworzenie jednolitej platformy ochrony danych w przedsiębiorstwie. System umożliwia klasyczny backup na taśmy, nowoczesną szybką kopię i odtworzenie na dyski, replikację oraz High Avaliability.

arcserve UDP

Pobierz darmowe oprogramowanie już dziś i przekonaj się, że backup może być prosty https://www.arcserve.com/us/freeworkstation.aspx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *