Taipei, Taiwan, Maj 29, 2020 – QNAP® Systems, Inc. zaprezentował aktualizację aplikacji Qfiling 3.0, która ułatwia organizowanie plików, dodaje możliwość automatycznego usuwania plików po zakończeniu wykonywania zadania oraz dodaje integrację z Qsirch i QuMagie. Qfiling 3.0 w najnowszej wersji umożliwia także archiwizowane plików bezpośrednio do chmury przy pomocy HybridMount.

“Qfiling to popularna aplikacja, która pomaga zarówno użytkownikom domowym jak i biznesowym w organizowaniu plików, co przekłada się na oszczędność czasu” powiedział Josh Chen, Product Manager w QNAP. “Nowa wersja Qfiling 3.0 ma więcej funkcji, ale to nie wszystko, od teraz jest dostępna na większej liczbie modeli QNAP, również na tych z 1GB pamięci RAM.”

Oprócz archiwizacji plików do określonych folderów, Qfiling może skutecznie przenosić pliki do Kosza przy użyciu określonych warunków archiwizacji. Integracja z innymi aplikacjami umożliwia także większą elastyczność w porządkowaniu plików. Qfiling może być używany w Qsirch 5.0 do wykonywania automatycznych zadań archiwizacji na podstawie kryteriów wyszukiwania, a także w QuMagie 1.3 do łatwego archiwizowania ogromnych kolekcji zdjęć.

Qfiling 3.0 oferuje licencjonowanie z różnymi poziomami subskrypcji. Darmowa wersja umożliwia użytkownikom utworzenie jednego jednorazowego zadania, jednego zaplanowanego zadania i jednego specjalnego przepisu przy użyciu wszystkich warunków archiwizacji i modułów edycji. Licencja Premium jest dostępna dla użytkowników mających bardziej zaawansowane wymagania dotyczące segregacji plików.

Dostępność

Qfiling 3.0 będzie dostępny od Czerwca 2020 w App Center. Do uruchomienia aplikacji wymagany jest QTS 4.4.1 (lub nowszy). Do pracy z Qfiling 3.0 zalecane są modele NAS z 4 GB pamięci RAM.
Więcej Qfiling znajdziesz tutaj https://www.qnap.com/go/solution/qfiling/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *