Masz w domu lub firmie serwer NAS i chcesz rozbudować sieć o kolejne urządzenie? QNAP przygotował specjalną ofertę, która pozwala na zakup wybranego QNAP NAS z 15% rabatem.

Co trzeba zrobić żeby uzyskać rabat?

Musisz już mieć serwer NAS firmy QNAP lub innej firmy (Synology, Zyxel, Netgear, WD cloud lub inny). Jeżeli spełniasz ten warunek to należy Ci się rabat 15%.

Jak prawidłowo wypełnić formularz ?

  1. Przygotuj zdjęcie swojego serwera NAS, na którym będzie widoczny numer seryjny serwera oraz dowód zakupu serwera tj. faktura lub paragon. Zdjęcia nie mogą być większe niż 5 MB, zgłoszenie bez dowodu zakupu przejdzie, ale bez zdjęcia serwera z numerem seryjnym już nie.
  2. Wybierz model serwera, na który chcesz otrzymać rabat. QNAP daje nam do wyboru 13 modeli. Należy zwrócić uwagę, że możemy wybrać model serwera, który obsługuje tyle samo dysków, co nasz obecny serwer lub więcej. Dlatego pamiętajcie jeżeli macie teraz model dwu dyskowy to możecie uzyskać rabat na dowolny z 13 modeli, ale jeżeli macie obecnie serwer NAS na cztery dyski to rabatu na dwu dyskowy już nie otrzymacie.
  3. Mając przygotowane powyższe informacje wypełniamy formularz, do którego link znajduje się na stronie oferty https://www.qnap.com/static/landing/2018/pl-trade-in/index.html

Wypełniłem formularz co teraz ?

Po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Wami przedstawicie firmy QNAP, w celu weryfikacji Waszego zgłoszenia. Na pewno otrzymacie zapytanie, gdzie chcecie zrealizować 15% rabat. Do wyboru macie tylko firmy, które znajdują się na stronie qnap.com/pl w dziale „Gdzie kupić?” poniżej linki do tych stron, Macie tam do wyboru Partnerów Premium, którzy są autoryzowanymi partnerami QNAP oraz sklepy on-line.

Partnerzy Premium QNAP: https://www.qnap.com/pl-pl/service_map/list.php?cat=3&sub_cat=43&s_type=20

Sklepy on-line: https://www.qnap.com/pl-pl/service_map/list.php?cat=3&sub_cat=43&s_type=25

Czy żeby uzyskać rabat 15% muszę oddać stary NAS ?

Nie i to jest w tym wszystkim najlepsze.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *