Tajpej, Tajwan, sierpnia 2, 2023 – QNAP® Systems, Inc., wiodący innowator w zakresie rozwiązań komputerowych, sieciowych i pamięci masowej, udostępnił dzisiaj Container Station 3.0 z odnowionym interfejsem użytkownika, oferując programistom wygodniejsze i bardziej elastyczne środowisko wdrażania kontenerów i ich przechowywania.

„Chcemy podziękować wszystkim użytkownikom, którzy podzielili się opiniami podczas testów Beta Container Station 3.0, ponieważ bardzo pomogło nam to wprowadzić ulepszenia i udoskonalenia do oficjalnej wersji” — powiedział Jimmy Tan, Product Manager w firmie QNAP. „Użytkownicy Container Station mogą teraz cieszyć się wygodniejszym i bardziej przyjaznym dla użytkownika wdrażaniem i zarządzaniem kontenerami, eliminując niepotrzebne czynności konfiguracyjne co znacznie oszczędza czas”.

QNAP Container Station to jedyna platforma kontenerowa NAS na rynku, która obsługuje LXD, Docker®, Kata i Kubernetes (K3s). Programiści mogą wydajnie uruchamiać aplikacje kontenerowe i bezpiecznie zapisywać dane na serwerze QNAP NAS w celu zbudowania wszechstronnego rozwiązania opartego na kontenerowej architekturze mikrousług. Container Station 3.0 jeszcze bardziej optymalizuje wrażenia użytkownika, pomagając programistom w inteligentnym uruchamianiu kontenerów i zarządzaniu nimi.

Korzyści z odnowionego interfejsu użytkownika w Container Station 3.0

  • Zmieniaj konfiguracje online i aktualizuj w czasie rzeczywistym, odtwarzając uruchomione kontenery
  • Zapisz często używane polecenia kontenera dla większej wydajności
  • Przesyłaj obrazy i pliki YAML z urządzeń lokalnych (PC lub QNAP NAS) lub z chmury
  • Wiele trybów sieciowych i obsługa VLAN
  • Dostosowane listy informacji o kontenerach
  • Szablony aplikacji do szybkiego uruchamiania

Wymagania systemowe Container Station 3.0:
oparty na architekturze x86 (procesor Intel lub AMD) QNAP NAS z systemem QTS 5.1.0 (lub nowszym), QuTS hero h5.1.0 (lub nowszym)

Aby dowiedzieć się więcej o Container Station, odwiedź https://www.qnap.com/go/software/container-station.
Aby uzyskać więcej informacji o produkcie i zobaczyć pełną ofertę QNAP NAS, odwiedź www.qnap.com