Tajpej, Tajwan, kwietnia 26, 2023 – Firma QNAP® Systems, Inc., wiodący innowator w zakresie rozwiązań komputerowych, sieciowych i pamięci masowej, zaprezentowała nowe rozwiązania NVR — QVP-85B z ośmioma 3,5-calowymi kieszeniami na dyski SATA i 6-rdzeniowym procesorem Intel® Core™ i5 oraz QVP-63B z sześcioma 3,5-calowymi kieszeniami na dyski SATA i czterordzeniowym procesorem Intel® Core™ i3. QVP-85B i QVP-63B obsługują oprogramowanie do monitoringu QVR Pro oferujące osiem bezpłatnych kanałów kamer IP. QVP-85B i QVP-63B to ekonomiczne i wydajne rozwiązanie do monitoringu wideo ze zintegrowanym oprogramowaniem i sprzętem, spełniające wymagania dotyczące bezpiecznej, niezawodnej i centralnie zarządzanej pamięci masowej do monitoringu wideo dla małych firm i biur.

„Serwery QVP-85B i QVP-63B zapewniają łatwy w użyciu interfejs użytkownika do wygodnego zarządzania monitoringiem i są kompatybilne z nawet 95% kamer IP dostępnych na rynku” — powiedział Andy Chuang, Product Manager firmy QNAP, dodając „użytkownicy mogą również skorzystać z elastycznych planów licencyjnych w celu rozbudowy ilości obsługiwanych kanałów wideo oraz QVR Center w przypadku wdrożeń na dużą skalę w zależności od potrzeb”.

Modele QVP-85B i QVP-63B to rozwiązania o dużej pojemności korzystające z oprogramowania do monitoringu QVR Pro, ale zawierające też inne aplikacje do monitoringu. QVP Center może centralnie zarządzać i monitorować wielome serwerów QVR Pro oraz otrzymywać powiadomienia o zdarzeniach; QVR Guard może automatycznie przejąć zadania nagrywania w przypadku awarii serwera QVR Pro; QVR Face może rozpoznawać i analizować twarze w czasie rzeczywistym; oraz QVR Smart Search ułatwia wyszukiwanie w nagraniach zdarzeń w określonym czasie i obszarze.

Dwa wbudowane porty 2.5 GbE można podłączyć do przełączników QNAP 2.5 GbE, aby zapewnić płynniejsze przesyłanie strumieniowe dla serwera hosta monitoringu, odbierającego wiele źródeł wideo. Wyjście HDMI zapewnia bezpośrednie odtwarzanie wideo monitoringu, eliminując potrzebę posiadania dedykowanej stacji roboczej. Oprogramowanie QVR Pro Client można zainstalować na urządzeniach z systemami Windows® i macOS® lub urządzeniach mobilnych.

Specyfikacja

  • QVP-85B
    6-rdzeniowy/12-wątkowy procesor Intel® Core™ i5, 8 x 3,5” dyski SATA 6 Gb/s, 32 GB DDR4 (2 x 16 GB)
  • QVP-63B
    Czterordzeniowy/8-wątkowy procesor Intel® Core™ i3, 6x 2,5”/3,5” dyski SATA 6 Gb/s, 16 GB DDR4 (1 x 16 GB)

Do 64 GB pamięci RAM DDR4; 2 gniazda M.2 2280 PCIe Gen 4 x4, 2 porty 2,5GbE RJ45, 2 gniazda PCIe Gen 4; 1 x wyjście HDMI, 1 x porty USB 3.2 Gen 2 10 Gb/s typu C, 2 x porty USB 3.2 Gen 2 10 Gb/s typu A

Aby uzyskać więcej informacji i zobaczyć pełną ofertę QNAP NAS, odwiedź www.qnap.com.