06 grudnia 2023 r. — Firma Synology ogłosiła wprowadzenie na rynek VisualStation VS600HD, kompaktowego klienta do monitorowania i zarządzania dla Synology Surveillance Station.1 VS600HD obsługuje do dwóch wyświetlaczy w rozdzielczości 4K i można go w prosty sposób zamontować za monitorem dzięki mocowaniom VESA, co umożliwia efektywne wykorzystanie przestrzeni na potrzeby zespołów zajmujących się bezpieczeństwem.

 

— VS600HD sprawia, że tworzenie niestandardowego rozwiązania do monitorowania jest niezwykle proste — powiedział Joseph Liang, menedżer ds. produktów do nadzoru w firmie Synology. — Zaprojektowaliśmy urządzenie VS600HD tak, aby było gotowe do pracy praktycznie od razu po podłączeniu, umożliwiając oszczędność energii i miejsca podczas monitorowania i zarządzania kamerami, kontrolą dostępu i innymi.

Elastyczne wdrażanie

Dzięki dwóm wyjściom HDMI w rozdzielczości 4K, każde urządzenie VS600HD obsługuje jednoczesne wyświetlanie do 50 kanałów kamer rozmieszczonych na dwóch wyświetlaczach. Aby sprostać bardziej rozbudowanym potrzebom w zakresie monitorowania wideo, można wdrożyć razem wiele urządzeń VS600HD.

W zależności od potrzeb wdrożenia można włączyć konfigurowalny dostęp do elementów sterujących kamerami, map, poprzednich nagrań i innych funkcji, aby umożliwić szybsze reagowanie na incydenty związane z bezpieczeństwem. Aplikacja Surveillance Station obsługuje nadawanie uprawnień poszczególnym użytkownikom oraz delegowanie dla maksymalnej elastyczności.

Dowiedz się więcej o Surveillance

Bezpieczna platforma dozorowa

Synology Surveillance Station i VS600HD obsługują strumienie wideo HTTPS w połączeniu z dodatkowymi opcjami szyfrowania na poziomie głośności i plików w celu ochrony nagranego materiału. Model VS600HD jest zgodny z amerykańskimi federalnymi wymogami NDAA i TAA, zapewniając użytkownikom przestrzeganie standardów bezpieczeństwa.

Dostępność

Urządzenie VS600HD jest dostępne.

  1. Kompatybilne z Surveillance Station 9.1.2 lub nowszymi.