EPA Systemy, działający na ogólnopolskim rynku dystrybutor rozwiązań i produktów IT, rozszerza portfolio o sieciowy sprzęt firmy NETGEAR. To efekt współpracy nawiązanej pomiędzy spółkami, w ramach której EPA Systemy uzyskała status autoryzowanego partnera NETGEAR w Polsce dedykowanego do rozwiązań Storage

W pierwszej kolejności, oferta EPA Systemy uzupełniona została o serwery NAS oraz przełączniki sieciowe NETGEAR®. Gama obejmuje zarówno sprzęt klasy profesjonalnej, jak i urządzenia dla klienta domowego. Sprzedaż o charakterze detalicznym prowadzona będzie poprzez sklep internetowy i w placówkach partnerów handlowych EPA Systemy. Uruchomiony zostanie też kanał B2B.

− Konsekwentnie budujemy pozycję czołowego dostawcy rozwiązań typu NAS na polskim rynku – mówi Paweł Premicz, prezes zarządu EPA Systemy. – Oferujemy tylko sprawdzone urządzenia renomowanych producentów. W tym gronie nie mogło zabraknąć sprzętu firmy NETGEAR®, który cieszy się dobrą opinią oraz uznaniem użytkowników na całym świecie.

Urządzenia NETGEAR® pojawiły się już w ofercie sklepu internetowego epasystemy.pl. Wśród dostępnych serwerów NAS znalazły się zarówno modele typu desktop, jak i macierze w obudowie rack.